Prisijungimas prie IT pagalbos tarnybos AAA darbuotojams

AAA IT Pagalbos tarnyba atnaujinta ir perkelta į naują aplinką

AAA darbuotojai pasieks IT Pagalbos tarnybą (dėl kompiuterinių darbo vietų aptarnavimo, kitų IT poreikių) šiais būdais:

·       Rašydami el. paštu pagalba@gamta.lt

·       Prisijungdami prie IT Pagalbos tarnybos, kuri bus pasiekiama adresu:

https://gamta.atlassian.net/servicedesk/

Pagal iki šiol Jūsų naudotas IT Pagalbos tarnybos nuorodas sistema Jus automatiškai nukreips į naująją aplinką.

Prisijungimo lange įrašykite savo darbo el. pašto adresą (vardas.pavarde@gamta.lt) ir rinkitės tęsti bei naudoti esamą paskyrą (Jūsų paskyra yra perkelta iš senosios Jira aplinkos ir susieta su Jūsų kompiuterinės darbo vietos prisijungimu)

Kitame žingsnyje Jums tereikės pasirinkti vieningą prisijungimą su Microsoft paskyra (1)

ir IT Pagalbos tarnybą pasieksite su savo kompiuterinei darbo vietai suteikta paskyra

Jei pasirinksite prisijungti su kompiuterio paskyra Microsoft (vardas.pavarde@gamta.lt, prisijungimo duomenys, kuriuos naudojate dokumentams, Outlook laiškams pasiekti) sistema paprašys pasirinkti reikalingą paskyrą ir pirmąjį kartą prisijungdami šiuo būdu į IT pagalbos tarnybą į paštą gausite patvirtinimo kodą. Atnaujinti Microsoft prisijungimų, jų keisti nereikės.

IT skyrius į Jūsų prašymus, pateiktus IT Pagalbos tarnybai siekia atsakyti nedelsdami, net skubiausius Jūsų klausimus matome iš karto, o jei norite pažymėti svarbą, galite tai padaryti prašymo temoje.

Prisijungdami prie IT Pagalbos tarnybos turite galimybę peržiūrėti anksčiau teiktus prašymus, pasirinkti temą, kuri Jums aktuali, IT skyrius gali parengti Jums aktualius žinių straipsnius pagal teiktas temas, dėl to kviečiame prašymus teikti prisijungus sistemoje