Ar automatiškai pasikeis mano įmonės pavadinimas ar adresas?

Ne. Jei pakito Jūsų juridinio asmens pavadinimas, adresas, bet asmens kodas liko toks pats, prisijunkite prie GPAIS Pagalbos tarnybos ir pateikite užklausą

https://it.aplinka.lt/servicedesk/customer/portal/2/create/84

nurodydami juridinio asmens kodą - tai inicijuos automatinį duomenų pakeitimą.

Jūsų paklausimo pagrindu pagal įmonės kodą bus sulyginti GPAIS esantys duomenys, su esančiais Juridinių asmenų registre. Duomenys bus atnaujinti per 10-20 min. 

Jei turite kitų klausimų dėl duomenų apie įmonę - rekomenduojame juos surašyti atskiru paklausimu.

Jums nereikia nutraukti registracijos ar iš naujo registruotis Gamintojų, importuotojų sąvade, jeigu tik keitėsi Jūsų įmonės pavadinimas, bet jos kodas ir vykdytos veiklos GPAIS išliko tokie patys.

Jeigu po reorganizacijos ar pertvarkymo įmonė gavo naujų teisių ar pareigų (pvz. perėmė apmokestinamųjų gaminių tiekimo veiklą iš kitos, likviduotos įmonės) - įmonei gali reikėti taisyti savo registracijos Gamintojų, importuotojų sąvade duomenis ir užregistruoti naujas veiklas: pavadinimo, adreso duomenų atnaujinimo procedūra to neatlieka, todėl turėtumėte GPAIS Koreguoti duomenis GI sąvade.

Susiję straipsniai:

Kaip prisijungti prie GPAIS Pagalbos tarnybos

GPAIS Pagalbos tarnyba

Jei niekada nerašėte mums GPAIS klientų aptarnavimui skirtu el. paštu pagalba@gpais.eu, ar nebuvote prisijungę, rinkitės Sukurti paskyrą
Jei jau esate rašę mums dėl GPAIS sutrikimų ar po to, kai sukuriate paskyrą (Sign up), Jūsų prisijungimo (Log in) duomenys yra šie: naudotojo vardas (username) - Jūsų el. paštas, slaptažodžiui gauti / atnaujinti pasinaudokite funkcija Pamiršote slaptažodį?
Prisijungę rasite užklausoms valdyti skirtas temas, informacija mus pasieks greičiau ir efektyviau, matysite savo teiktų užklausų, susirašinėjimo istoriją, rašyti komentarus - klausimus, vienoje vietoje matyti Jums pateiktus atsakymus.