Bendras


Teisės aktų, kuriuose išdėstyti reikalavimai, teisės ir pareigos, aktualūs veikloms, dėl kurių naudojate GPAIS, sąrašą rasite čia


 Naudingos nuorodos:

Europos Komisijos informacija dėl atliekų valdymo (anglų k.)

Europinė plastikų žiedinėje ekonomikoje strategija

ES statistikos tarnybos (EUROSTAT) informacija (anglų k.)

Išplėstinės gamintojo atsakomybės principo reguliavimo gairės (OECD - Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos informacija)

https://www.blastic.eu/ (anglų k., Baltijos jūros regione vykdomas projektas BLASTIC, kurio metu fiksuojami galimi šiukšlių šaltiniai miestų teritorijose ir stebimi šiukšlių kiekiai vandenyje).

https://environmentassembly.unenvironment.org/ Jungtinių Tautų aplinkos asamblėja


Dažniausiai užduodami klausimai

https://www.gpais.eu/duk

Nepavyksta išspręsti problemos? Kreipkitės į GPAIS Pagalbos tarnybą:

  • GPAIS Pagalbos tarnyba

    Jei niekada nerašėte mums GPAIS klientų aptarnavimui skirtu el. paštu, nurodytu 2 punkte, ar nebuvote prisijungę, rinkitės Sukurti paskyrą (Sign up for account).
    Jei jau esate rašę mums dėl GPAIS sutrikimų ar po to, kai sukuriate paskyrą (Sign up), Jūsų prisijungimo (Log in) duomenys yra šie: naudotojo vardas (username) - Jūsų el. paštas, slaptažodžiui gauti / atnaujinti pasinaudokite funkcija Pamiršote slaptažodį?

Prisijungę rasite užklausoms valdyti skirtas temas, informacija mus pasieks greičiau ir efektyviau, matysite savo teiktų užklausų istoriją.

  • Taip pat galite parašyti elektroniniu paštu: pagalba@gpais.eu

Kita aktuali informacija

https://www.gpais.eu/gpais-naujienos


Naujausi žinių bazės atnaujinimai: