Kaip pašalinti žurnalų įrašus per REST?

Galite kaip žurnalo importą nusiųsti tokio formato XML failą, kuriame reikia nurodyti įmonės kodą ir unikalius šalinamų žurnalo įrašų ID numerius.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<irasuSarasas xmlns="urn:x-gpais:vvs:zurnalas" xmlns:gpais="urn:x-gpais:bendra" xmlns:kls="urn:x-gpais:kls">
   <subjektas kodas="123456789"/>
   <salinamiIrasai>
        <salinamas id="100"/>
        <salinamas id="200"/>
        <salinamas id="300"/>
        <salinamas id="400"/>
        <salinamas id="500"/>
   </salinamiIrasai>
</irasuSarasas>

Į GPAIS nusiųstų žurnalo įrašų ID numerius turėtų sekti Jūsų verslo valdymo sistema - apskaitos programa, iš kurios vykdote siuntimą - susiraskite juos pagal savo programos techninę specifikaciją.

Įrašų ID galite atsisiųsti per VVS, nuorodas į API rasite čia Kokios yra importavimo nuorodos į GPAIS? - SD-GPAIS - Confluence (aplinka.lt)

Jei šiuo metu tokios galimybės neturite, parašykite GPAIS Pagalbos tarnybai, kurio srauto ir kurio ketvirčio duomenų reikia - subjekto atstovams galime pateikti žurnalo įrašų sąrašą su ID numeriais. Jei nesate subjekto atstovas GPAIS, prie teikiamo prašymo turite prisegti subjekto vadovo pasirašytą, skanuotą įgaliojimą, suteikiantį Jums teisę tokius duomenis gauti el. paštu.

Atsisiųsti instrukciją, išarchyvuotame aplanke rasite:

  • skaičiuoklę, padėsiančią suformuoti įrašų šalinimo XML failą - rinkitės dokumentą "Šalinimo failo generavimas".
  • nuorodą į nemokamą programą, kuri padės Jums išsiųsti šalinimo failą į GPAIS, jei dėl techninės charakteristikos to negali padaryti Jūsų verslo valdymo programa (apskaitos programa) - rinkitės "Žurnalų importas į GPAIS".

Kad galėtumėte šalinti įrašus žurnalų būsena turi būti "Rengiamas žurnalas". Jei ketvirčio suvestinės suformuotos ar patvirtintos, įeikite į žurnalą ir rinkitės "Koreguoti žurnalą", kad jis įgytų būseną "Rengiamas".